czech poland english deutch
HlavickaUP-logo.jpg, 7,5kB
Načítání....,

Střešní fotovoltaická instalace


Jste majitelem rodinného domu, garáže, administrační budovy, skladu, bytového domu nebo jiného objektu? Můžeme Vám nabídnout fotovoltaickou elektrárnu na klíč, která Vám pomůže šetřit peníze za spotřebu elektrické energie. V nesposlední řadě pomůžete ke snížení emisí v České republice a tím ochráníte naše životní prostředí.


Kritéria objektu pro instalaci fotovoltaické elektrárny

Fotovoltaická elektrárna lze instalovat téměř na jakýkoliv typ střechy a střešní krytiny. Možná realizace elektrárny na střeše rovné či sedlové. Vůbec nezáleží na druhu střešní krytiny, protože existuje mnoho montážních systémů pro střešní instalace a díky dlouholetým zkušenostem víme, jaký typ vhodně použít.
Nejlepší pro fotovoltaickou elektrárnu je střecha orientována na jih, protože jižní světová strana se vyznačuje nejvyšší intenzitou slunečního záření. U rovné střechy ve většině případů nezáleží na její orientaci, protože se při montáži využívají trojúhelníkové konstrukce, které zajistí aby fotovltaické panely byli pod ideálním úhlem a směřovali na jih.


Bojíte se střešní instalace?

Pokud se bojíte, že instalace fotovoltaické elektrárny nenávratně zničí Vaši střechu, tak se bojíte neoprávněně. Montážní systémy jsou řešeny tak, aby funkčnost střechy zůstala plně zachována. Za odvedenou práci růčíme!


Výhody střešní instalace

  • Nepotřebujete stavební povolení
  • Každý den šetříte výdaje za elektrickou energii
  • Rychlá montáž
  • Bezobslužný provoz

Reference

Můžete se podívat na některé střešní instalace realizované naší firmou v sekci "Reference". Nebo použijte následujicí odkaz .strecha_1.jpg, 419kB