czech poland english deutch
HlavickaUP-logo.jpg, 7,5kB
Načítání....,

Střešní instalace solárního systému


Jste majitelem rodinného domu, administrační budovy, skladu, bytového domu, kempu nebo jiného objektu a chcete ušetřit za ohřev teplé užitkové vody, bazénu nebo vytápění? Můžeme Vám nabídnout solární systém na klíč, který Vám pomůže šetřit peníze. V nesposlední řadě pomůžete ke snížení emisí v České republice a tím ochráníte naše životní prostředí.


Kritéria objektu pro instalaci solárního systému

Solárnbí systém lze instalovat téměř na jakýkoliv typ střechy a střešní krytiny. Možná realizace na střeše rovné či sedlové. Vůbec nezáleží na druhu střešní krytiny, protože existuje mnoho montážních systémů pro střešní instalace a díky dlouholetým zkušenostem víme, jaký typ vhodně použít.
Nejlepší pro solrní systém je střecha orientována na jih, protože jižní světová strana se vyznačuje nejvyšší intenzitou slunečního záření. U rovné střechy ve většině případů nezáleží na její orientaci, protože se při montáži využívají trojúhelníkové konstrukce, které zajistí aby solární trubice byli pod ideálním úhlem a směřovali na jih.


Bojíte se střešní instalace?

Pokud se bojíte, že instalace solárního systému nenávratně zničí Vaši střechu, tak se bojíte neoprávněně. Montážní systémy jsou řešeny tak, aby funkčnost střechy zůstala plně zachována. Za odvedenou práci růčíme!


Výhody instalace

  • Nepotřebujete stavební povolení
  • Každý den šetříte za ohřev vody
  • Rychlá montáž
  • Bezobslužný provoz

Reference

Můžete se podívat na některé střešní instalace realizované naší firmou v sekci "Reference". Nebo použijte následujicí odkaz .